PPH AURA Sp. z o. o. zawiadamia o zmianach w odbiorze programów telewizyjnych mających na celu poprawę jakości świadczonych usług, które nastąpią w dniu 10.06.2024 r. i 26.06.2024 r.

10.06.2024 r. w PAKIECIE PODSTAWOWYM nastąpiła zmiana technologii nadawania programów. Zakończymy nadawanie w standardzie DVB-T, który nie spełnia obecnych wymogów reemisji programów telewizyjnych. W podanym wyżej terminie rozpoczniemy nadawanie w standardzie DVB-C. Od kilku lat zdecydowana większość produkowanych telewizorów posiada ten system odbioru programów.

Prosimy Abonentów PAKIETU PODSTAWOWEGO o sprawdzenie czy posiadany przez Państwa odbiornik telewizyjny jest zdolny do odbioru programów w standardzie DVB-C. W przypadku trudności z uzyskaniem takiej informacji z instrukcji załączonej do odbiornika telewizyjnego istnieje możliwość uzyskania pomocy w tym zakresie w Biurze Obsługi Klienta (tel: 91 5703166), pod warunkiem przedstawienia producenta i modelu telewizora (znajduje się na tabliczce znamionowej z tyłu lub boku telewizora).

  • Jeżeli Państwa odbiornik posiada system odbioru programów telewizyjnych DVB-C, potrzebne będzie jedynie ponowne zaprogramowanie odbiornika telewizyjnego.

  • Jeżeli Państwa odbiornik nie posiada systemu odbioru programów telewizyjnych DVB-C, wówczas prosimy o skorzystanie z poniższych opcji:

  • samodzielne nabycie dekodera DVB-C na rynku sprzedaży (sklepy, internet)

  • lub nabycie przez Biuro Obsługi Klienta, po wcześniejszym zgłoszeniu (telefon: 915703166 lub osobiście – ul. Poniatowskiego 14A, Pyrzyce), w celu złożenia zamówienia. Dla odpowiedniego doboru sprzętu prosimy o podanie konkretnego producenta i modelu telewizora (znajduje się na tabliczce znamionowej z tyłu lub boku telewizora).

26.06.2024 r. Abonentów PAKIETU PEŁNEGO prosimy o ponowne zaprogramowanie swoich odbiorników telewizyjnych, ze względu na zmianę parametrów nadawania programów.

PPH „AURA” Sp. z o. o. zawiadamia, że w dniach 26 – 31 sierpnia 2021 r. będą dostarczane zawiadomienia w sprawie zmian w świadczeniu usług dostarczania programów telewizyjnych.

Od 01 października 2021 r. wprowadzony zostaje nowy cennik usług telewizji kablowej dla abonentów niekomercyjnych, z którym można zapoznać się TUTAJ.