Telewizja kablowa Aura informuje że z dniem 18 Lipca 2017r wprowadza do pakietu pełnego TV-L w Szczecin - Załom programy w wersji HD: SUPER POLSAT i TV6. jednocześnie nadawca programu NATIONAL GEOGRAPHIC WILD zmienia parametry techniczne przesyłu programu. Abonenci zainteresowani odbiorem tych programów w wersji cyfrowej powinni ponownie zaprogramować odbiorniki telewizyjne. Programy emitowane będą wyłącznie w wersji cyfrowej.


Telewizja kablowa Aura informuje że z dniem 13 Lipca 2017r wprowadza do pakietu pełnego TV-L w Pyrzycach programy w wersji HD: SUPER POLSAT i TV6. jednocześnie nadawca programu NATIONAL GEOGRAPHIC WILD zmienia parametry techniczne przesyłu programu. Abonenci zainteresowani odbiorem tych programów w wersji cyfrowej powinni ponownie zaprogramować odbiorniki telewizyjne. Programy emitowane będą wyłącznie w wersji cyfrowej.


Telewizja kablowa Aura informuje że z dniem 12 Lipca 2017r wprowadza do pakietu podstawowego TV-S programy w wersji HD: SUPER POLSAT i TV6. Abonenci zainteresowani odbiorem tych programów w wersji cyfrowej powinni ponownie zaprogramować odbiorniki telewizyjne. Programy emitowane będą wyłącznie w wersji cyfrowej.