PPH „AURA” Sp. z o. o. informuje, że w dniach 28 – 30 listopada 2016 roku zostaną dostarczone do Państwa mieszkań Zawiadomienia o zmianach w zakresie usługi telewizji kablowej.

Telewizja kablowa „AURA” z dniem 1 stycznia 2017 roku wprowadza zmiany w ofercie programowej. Poszczególne pakiety zostają rozszerzone o nowe programy:

PAKIET PODSTAWOWY TV-S   PAKIET PEŁNY TV-L
POLSAT NEWS 2 WP1 DOMO+ HD CI POLSAT
TVN FABUŁA ZOOM TV KUCHNIA+ HD MUZO.TV
8TV NTL PLANETE+ HD KINO POLSKA MUZYKA
WP1 TVN BIZNES I ŚWIAT HD H2 HD DISCO POLO MUSIC
NTL NSPORT HD ALEKINO+ HD 4FUN.TV DANCE
ZOOM TV TVP SPORT HD TVP SERIALE 4FUN.TV FIT & DANCE
METRO TV ELEVEN HD TVN FABUŁA 8TV
NOWA TV ELEVEN SPORTS HD LIFETIME HD METRO TV
KINO POLSKA MUZYKA ELEVEN EXTRA HD TVN STYLE HD NOWA TV
DISCO POLO MUSIC      
4FUN.TV DANCE PAKIET ROZSZERZONY TV-LX
4FUN.TV FIT & DANCE FIGHTBOX
WELLBEING NETWORK      
MUZO.TV Informacja o jakości (HD, SD) znajduje się w załączonym WYKAZIE PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH.

Zawiadomienie Pyrzyce [tutaj]
Zawiadomienie Załom [
tutaj]
WYKAZ PROGRAMÓW - Pyrzyce [tutaj]
WYKAZ PROGRAMÓW - Załom [tutaj]
Cennik od 01.01.2017 [tutaj]

Telewizja Kablowa AURA informuje abonentów odbierających programy w wersji cyfrowej (DVB-T i DVB-C), że z zgodnie z zapowiedzią w dniu 11.01.2017 od godziny 9:00 do godziny 16:00 w Szczecinie Załomiu nastąpi zmiana parametrów programów:  TVN BIZNES i ŚWIAT, HGTV, ESKA TV, POWER TV, NTL  i wprowadzenie nowych programów w pakiecie Podstawowym TV-S: MANGO oraz Pełnym TV-L: MANGO, TVN BIZNES i ŚWIAT, HGTV HD,  zmiana parametrów programów spowoduje, że w/w programy przestaną działać i wymagane będzie ponowne zaprogramowanie odbiorników.


Telewizja Kablowa AURA informuje abonentów odbierających programy w wersji cyfrowej (DVB-T i DVB-C), że z zgodnie z zapowiedzią w dniu 10.01.2017 od godziny 9:00 do godziny 16:00 w Pyrzycach nastąpi zmiana parametrów programów: POLSAT SPORT NEWS, TVN BIZNES i ŚWIAT, HGTV, ESKA TV, POWER TV, NTL, FIGHTKLUB, MCM TOP i wprowadzenie nowych programów w pakiecie Podstawowym TV-S: SUPER POLSAT, POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, KINO POLSKA MUZYKA, MANGO oraz Pełnym TV-L: SUPER POLSAT, POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, KINO POLSKA MUZYKA, MANGO, TVN BIZNES i ŚWIAT, HGTV HD, CI POLSAT, FIGHTBOX (TVLX), zmiana parametrów programów spowoduje, że w/w programy przestaną działać i wymagane będzie ponowne zaprogramowanie odbiorników.


Zawiadomienie Pyrzyce [tutaj]
Zawiadomienie Załom [
tutaj]
WYKAZ PROGRAMÓW - Pyrzyce [tutaj]
WYKAZ PROGRAMÓW - Załom [tutaj]
Cennik od 01.01.2017 [tutaj]